Francja, medal autorstwa Loosa z 1793 r. wybity z okazji śmierci Ludwika XVI

Rozpoczęcie: 27-06-2016 18:00
Zakończenie: 07-07-2016 22:41:29

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 07-07-2016 22:41:29
127993
Opis: Francja - Ludwik XVI 1774-1793, medal autorstwa Loosa z 1793 r. wybity z okazji śmierci Ludwika XVI, Aw: Popiersie w prawo, LOUIS XVI ROI DE FR. IMMOLÉ PAR LES FACTIEUX, u dołu sygnatura F.L.; Rw: Personifikacja Francji siedząca przy urnie z prochami Ludwika XVI, wokoło PLEURÉS ET VENGES LE!, w odcinku LE XXI IANVIER MDCCCXIII, na szacie sygnatury LA L
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 9.37 g, 30 mm
Literatura: Feu. 13461

Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 689