Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2016 22:06:59
128026
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 złotych, 1930, Warszawa, “Sztandar” - 100-lecie Powstania Listopadowego
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 115a

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1230

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  520 zł
4)  470 zł
5)  350 zł
6)  310 zł
7)  290 zł
8)  270 zł
9)  260 zł
10)  250 zł
11)  240 zł