Francja, medal autorstwa A. J. de Paulisa z 1744 r. wybity na otwarcie Akademii Umiejętności w Rouen (Académie des Sciences, Bell

Rozpoczęcie: 27-06-2016 18:00
Zakończenie: 07-07-2016 22:40:43

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 07-07-2016 22:40:43
127994
Opis: Francja, medal autorstwa A. J. de Paulisa z 1744 r. wybity na otwarcie Akademii Umiejętności w Rouen (Académie des Sciences, Bell, Aw: Popiersia w prawo trzech patronów uczelni: Pierre'a Corneille'a, Bernarda Fontenelle'a i Nicolasa Poussina, wokoło P. CORNEILLE FONTENELLE N. POUSSIN, u dołu sygnatura DEPAULIS; Rw: Fronton uczelni, łukiem TRIA LIMINA PANDIT, w odcinku SCIENT. LITT. ET ART. ACAD. REGIA ROTHOM. 1744
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 16.71 g, 33 mm

Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 282