Francja, medal z Międzynarodowej Wystawy w Paryżu z 1914 roku

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2016 22:39:57
128044
Opis: Francja, medal z Międzynarodowej Wystawy w Paryżu z 1914 roku, Aw: Personifikacja Francji w uskrzydlonym hełmie w lewo, w tle łukiem FRANCE; Rw: Anioł dziecię piszący na tablicy GLORIA, siedzący na tablicy z inskrypcją EXPOSITION INTERNATIONALE CONFORT MODERNE PARIS 1914
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony 57 mm, 78.93 g, uderzenie na obrzeżu, sygnowany Massonnet oraz S. Grun

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 282

1)  42 zł
2)  40 zł