Włochy, 20 lirów, 1927 R

Włochy, 20 lirów, 1927 R

Włochy, 20 lirów, 1927 R

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2016 22:38:02
127923
Opis: Włochy - Królestwo Włoch - Wiktor Emanuel III 1900-1943, 20 lirów, 1927 R, Rzym, (Anno VI)
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 14.94 g, patyna, rzadkie
Literatura: Pagani 672

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 303

1)  320 zł
2)  310 zł