Polska, 2 złote, 1925 "bez kropki"

Polska, 2 złote, 1925

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2016 22:07:45
127522
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 2 złote, 1925 "bez kropki", Filadelfia, popiersie kobiety z kłosami
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 109e

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 199

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  200 zł
4)  175 zł
5)  110 zł
6)  105 zł
7)  100 zł
8)  90 zł