Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2016 21:54:20
127344
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, trojak, 1595, Wilno, data rozdzielona herbem Chalecki, rozetki po bokach nominału
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger V.95.1.b, Ivanauskas'09 5SV40-19

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 134

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  90 zł