wydawnictwa polskie, Karol Plage - Okres Stanisława Augusta w historii numizmatyki polskiej

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2016 21:23:40
128038
Opis: wydawnictwa polskie, Karol Plage - Okres Stanisława Augusta w historii numizmatyki polskiej, reedycja Polskiego Towarzystwa Archeologicznego, Warszawa 1970
Stan zachowania: bardzo dobry,
Dodatkowe informacje: format ok. A5, kartonowa oprawa, około 40 stron i kilkadziesiąt tablic z rysunkami ponad 500 monet

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 813

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł
4)  42 zł
5)  28 zł
6)  26 zł