wydawnictwa polskie, Teofila Opozda - Mennica łobżenicka

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2016 21:23:17
128037
Opis: wydawnictwa polskie, Teofila Opozda - Mennica łobżenicka, wydawnictwo Ossolineum 1975
Stan zachowania: dobry,
Dodatkowe informacje: format ok. A5, kartonowa oprawa, 210 stron z nielicznymi ilustracjami w tekście, pieczęć i podpis własnościowy na stronie tytułowej

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 346

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  28 zł
4)  20 zł
5)  14 zł