Polska, 100 złotych, 15.07.1947

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2016 21:03:21
127948
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 100 złotych, 15.07.1947, seria F, numeracja 4108140
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: banknot po konserwacji, ślad po złamaniu w pionie, ugięcia i zagniecenia
Literatura: Lucow 1222a (R4), Miłczak 131b

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 237

1)  160 zł
2)  160 zł
3)  150 zł
4)  100 zł
5)  90 zł
6)  85 zł
7)  80 zł
8)  55 zł
9)  50 zł
10)  48 zł