Polska, 50 złotych, 28.08.1925

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2016 20:36:08
98522
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 50 złotych, 28.08.1925, seria V, numeracja 7344714
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: parokrotnie złamane, rozmyta numeracja, po fachowej konserwacji, ładna prezencja
Literatura: Lucow 623 (R3), Miłczak 62a

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 170 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 204

1)  175 zł
2)  170 zł