Polska, medal ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ (XX lat)

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2016 22:47:14
126423
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ (XX lat)
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: na obrzeżu znak Mennicy Państwowej i punca Ag 0,950, srebro 35 mm, z zawieszką i wstążką, rewers czyszczony

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 375

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  70 zł
4)  55 zł
5)  50 zł