Polska, ort, 1651 MW

Polska, ort, 1651 MW

Polska, ort, 1651 MW

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2016 21:48:58
126289
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, ort, 1651 MW, Wschowa, popiersie w laurze, litery MW pod głowa wołu
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 1702

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 1102

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  520 zł
4)  490 zł
5)  430 zł
6)  410 zł
7)  310 zł
8)  290 zł
9)  270 zł
10)  260 zł
11)  240 zł
12)  230 zł
13)  210 zł