Polska, medal za II miejsce kieleckiego towarzystwa cyklistów, 1.08.1937

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2016 22:46:28
126420
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal za II miejsce kieleckiego towarzystwa cyklistów, 1.08.1937, sygnowany A. Nogalski, Aw: 3 kolarzy jadących w prawo, Rw: Gałązka dębu i napis K.T.C. II NAGRODA ZA BIEG 100 KM O PUCHAR 1.VIII.37
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz srebrzony 30 mm, medalik z zawieszką

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 341

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  32 zł
4)  30 zł