Polska, odznaka pamiątkowa Krzyż Waleczności Armii Ochotniczej gen. Stanisława Bułak - Bałachowicza, ok. 1920

Rozpoczęcie: 30-05-2016 18:00
Zakończenie: 09-06-2016 22:44:56

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 09-06-2016 22:44:56
126590
Opis: Polska, odznaka pamiątkowa Krzyż Waleczności Armii Ochotniczej gen. Stanisława Bułak - Bałachowicza, ok. 1920, Krzyż emaliowany na ramionach, w środkowym kole trupia czaszka z mieczem i pochodnią otoczone wieńcem laurowym
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro emaliowane, z zawieszką, popękania i wykruszenia emalii, na odwrocie punca K.M oraz wygrawerowany numer 749
Literatura: Stela 14.4.11

Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 2959