Polska, grosz, 1540

Polska, grosz, 1540

Polska, grosz, 1540

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2016 21:42:27
126287
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Elbląg, grosz, 1540, Elbląg, z końcówką PRVSS
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 7086, Slg. Marienburg 9254, CNCE 194 (R2)

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 298

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  175 zł
4)  120 zł
5)  100 zł
6)  90 zł