Polska, 1 złoty, 28.02.1919

Polska, 1 złoty, 28.02.1919

Polska, 1 złoty, 28.02.1919

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2016 20:36:08
98459
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1 złoty, 28.02.1919, seria 50 C, numeracja 008269
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: złamania i naderwania, banknot po gruntownej konserwacji o ładnej prezencji
Literatura: Lucow 563 (R3), Miłczak 47b

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 85 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 193

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  110 zł
4)  105 zł