Zakończenie: 02-06-2016 20:30 ÷ 22:45
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), medal sygnowany H MITCHELL wybity w 1876 z okazji Światowej Wystawy w Fila..
58047
medal sygnowany H MITCHELL wybity w 1876 z okazji Światow... | III |
— start 150 zł 351 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Bizancjum, solidus
126061
Aw: Popiersie cesarza w hełmie z jabłkiem królewskim na w... | III+ |
— start 1 500 zł 352 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, as, bez daty
124748
Aw: Popiersie w prawo, ΒΑΣΙΛΕΩC ΜΙΘΡΑΔΑΤΟΥ, Rw: Łuk z koł... | III |
— start 120 zł 203 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, sestercja
124750
Aw: Popiersie w prawo, ΒΑCΙΛΕωC CΑΥΡΟΜΑΤΟΥ, Rw: W wieńcu ... | III |
— start 60 zł 171 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, brąz, 325-310 pne
124756
Aw: Głowa satyra w lewo; Rw: Głowa byka w lewo, wokoło ΠΑΝ | II- |
— start 90 zł 203 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, brąz, 310-303 pne
124742
Aw: Głowa brodatego Pana w prawo, Rw: Gryfon w lewo, pod ... | III+ |
— start 90 zł 138 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, brąz, 150-120 pne
124758
Aw: Głowa satyra w lewo; Rw: Róg obfitości, po bokach cza... | III+ |
— start 75 zł 186 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, brąz, 320-310 pne
124754
Aw: Głowa Borystenesa (uosobienia rzeki Dniepr) w lewo; R... | III |
— start 90 zł 139 wyświetleń |
0 | zakończona | |
124752
— start 75 zł 218 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 251-253
124620
Aw: Popiersie w prawo, IMP C C VIB TREB GALLVS AVG; Rw: P... | III+ |
— start 120 zł 133 wyświetleń |
0 | zakończona |