Anglia, pamiątkowy znaczek na klapę 30-lecie Członkostwa w Narodowym Związku Kolejarzy

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2016 22:44:56
126120
Opis: Anglia, pamiątkowy znaczek na klapę 30-lecie Członkostwa w Narodowym Związku Kolejarzy, na stronie odwrotnej punce srebra i wytwórcy
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 8.03 g, 24 x 24 mm, niebieska i czerwona emalia

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 348

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  90 zł