Polska, odznaka Centrum Wyszkolenia Broni Pancernych

Rozpoczęcie: 23-05-2016 18:00
Zakończenie: 02-06-2016 22:44:33

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 02-06-2016 22:44:33
126122
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, odznaka Centrum Wyszkolenia Broni Pancernych, z puncami na stronie odwrotnej, nakrętka zakładu Wiktora Gontarczyka
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro "875" 28.30 g, pięknie zachowana

Cena wywoławcza: 2 100 zł
Cena szacunkowa: 3 500 zł
Ilość odsłon: 1261