Śląsk, medal nagrodowy, XIX wiek

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2016 22:44:10
125972
Opis: Śląsk, medal nagrodowy, XIX wiek, Świdnica, niesygnowany bez daty (ok. połowy XVIII wieku) szkoły ewangelickiej w Świdnicy, Aw: Stół z otwartą księgą, nad nim wysuwająca się z obłoku ręka trzymająca wieniec, wokoło napis GLORIA HONOSQVE STVDIA SEQVVNTVR, Rw: Napisy wokoło i poziome
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 35 mm, 12.57 g
Literatura: F.u.S. 3622

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 484

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  280 zł
4)  180 zł
5)  155 zł