Austria, 15 krajcarów, 1664

Austria, 15 krajcarów, 1664

Austria, 15 krajcarów, 1664

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2016 22:21:33
126085
Opis: Austria - Leopold I 1657-1705, 15 krajcarów, 1664, Wiedeń
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Herinek 924

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 246

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł
4)  40 zł
5)  36 zł