Śląsk, 3 krajcary, 1630

Śląsk, 3 krajcary, 1630

Śląsk, 3 krajcary, 1630

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2016 22:12:44
126041
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem habsburskim - Ferdynand II 1619-1637, 3 krajcary, 1630, Wrocław, rzadsza odmiana z literami P/H, popiersie Ferdynanda w kołnierzu
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: drobne mennicze wady krążka, patyna
Literatura: F.u.S. 229, E.-M. 686 (R1)

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 333

1)  24 zł