Polska, grosz z miedzi krajowej, 1787 EB

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2016 21:52:25
126175
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, grosz z miedzi krajowej, 1787 EB, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, bardzo rzadki
Literatura: Plage-miedź 170 (R3), Plage 128, Berezowski 10 zł

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 481

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  300 zł
4)  160 zł
5)  155 zł
6)  150 zł