Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2016 21:30:57
125962
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, drobne mennicze wady krążka na rewersie, ale bardzo ładnie zachowana moneta
Literatura: Shatalin BD23-118

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 161

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  260 zł
4)  165 zł
5)  160 zł
6)  155 zł
7)  150 zł