Polska, trojak, 1540

Polska, trojak, 1540

Polska, trojak, 1540

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2016 21:17:55
126048
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Elbląg, trojak, 1540, Elbląg, na awersie końcówka napisu ELBIN
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger E.40.1.a (R2), CNCE 218 (R3)

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 212

1)  900 zł
2)  880 zł
3)  720 zł
4)  560 zł
5)  480 zł
6)  460 zł