Cesarstwo Rzymskie, brąz, 348-350

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2016 20:56:04
124580
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstans 337-350, brąz, 348-350, Siscia, Aw: Popiersie w prawo, DN CONSTANS P F AVG, Rw: Feniks w nimbusie stojący w prawo na szczycie piramidy, FEL TEMP REPARATIO, w odcinku ΓSISh
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 2.72 g, zielona patyna
Literatura: RIC 241

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 226

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  38 zł
4)  36 zł