Cesarstwo Rzymskie, follis, ok. 312

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2016 20:55:18
124591
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Licyniusz I 308-324, follis, ok. 312, Heraklea, Aw: Głowa w prawo, IMP C VAL LICINIAN LICINIVS P F AVG; Rw: Jowisz stojący w lewo, trzymający glob oraz berło, IOVI CONSERVATORI AVGG, w polu wieniec i A, w odcinku SMHT
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 4.53 g, zielona patyna
Literatura: RIC 68

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 154

1)  120 zł