Cesarstwo Rzymskie, follis, 330-335

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2016 20:54:32
124611
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki 307-337, follis, 330-335, Nikomedia, Aw: Popiersie Romy w lewo, VRBS ROMA; Rw: Wilczyca karmiąca dwoje bliźniąt Remusa i Romulusa, w odcinku SMNΓ
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 2.29 g, zielona patyna, moneta pamiątkowa na 1000-lecie Rzymu
Literatura: RIC 195

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 153

1)  36 zł
2)  34 zł
3)  32 zł
4)  28 zł
5)  24 zł