Cesarstwo Rzymskie, follis, 295-296

Rozpoczęcie: 23-05-2016 18:00
Zakończenie: 02-06-2016 20:53:46

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 02-06-2016 20:53:46
124735
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Maksymian Herculeus 286-310, follis, 295-296, Cyzicus, Aw: Głowa w prawo, IMP C M A MAXIMIANVS P F AVG, Rw: Geniusz z paterą i rogiem obfitości, GENIO POPVLI ROMANI, w odcinku KΔ
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 8.18 g, zielona patyna
Literatura: RIC 10b

Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 180