Grecja i posthellenistyczne, brąz w kształcie delfina, V w pne

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2016 20:39:35
124794
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Olbia, brąz w kształcie delfina, V w pne, na wewnętrznej stronie napis ΑΡΙΧΟ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 42 mm, zielona patyna
Literatura: Anokhin 179, SNG BM Black Sea 374-376

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 332

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  140 zł
4)  70 zł
5)  70 zł
6)  60 zł