Grecja i posthellenistyczne, brąz, 359-336

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2016 20:37:17
124744
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Filip II 359-336 pne, brąz, 359-336, Aw: Głowa Filipa w prawo; Rw: Jeździec w prawo, powyżej ΦΙΛΙΠΠΟΥ, u dołu HP w ligaturze
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 18 mm, ciemna zielona patyna
Literatura: SNG Cop. 593

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 176

1)  65 zł
2)  65 zł