Niderlandy, dukat typu węgierskiego, 1588

Cena wylicytowana: 940 zł
Aukcja zakończyła się 02-06-2016 20:33:04
126062
Opis: Niderlandy - Fryzja Zachodnia, dukat typu węgierskiego, 1588, Aw: Rycerz z halabardą i mieczem; Rw: Tarcza herbowa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto 3.46 g, patyna
Literatura: Delm. 833, Purmer Wf06, Fr. 291

Cena końcowa: 940 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 923

1)  940 zł
2)  920 zł
3)  880 zł
4)  860 zł
5)  840 zł
6)  820 zł
7)  780 zł