Polska, ort, 1754

Polska, ort, 1754

Polska, ort, 1754

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 19-05-2016 21:48:35
125695
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, ort, 1754, Lipsk, popiersie średniej wielkości, bez odcięcia naramiennika, obie korony nieżeberkowane
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki wariant popiersia
Literatura: Kahnt 687 - ale nie notuje takiego popiersia

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 199

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  340 zł
4)  320 zł
5)  260 zł
6)  195 zł
7)  185 zł
8)  180 zł