Wielka Brytania, medal z 1917 roku wykonany przez Komitet Londyński z okazji 100. rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 19-05-2016 22:23:05
125620
Opis: Wielka Brytania, medal z 1917 roku wykonany przez Komitet Londyński z okazji 100. rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki, Aw: Głowa w lewo, po bokach data 1746-1817 i napis wokoło THADDEUS KOSCIUSZKO SANGUIS HEROUM SEMEN LIBERTATIS, Rw: Orzeł w prawo i napisy w otoku POLONIA RESURGENS / KOSCIUSZKO CENTENARY COMMITTEE LONDON MCMXVII
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz lany 57.76 g, 51 mm, bez punc

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1148

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  140 zł
4)  95 zł
5)  85 zł
6)  60 zł