Polska, grosz, 1577

Polska, grosz, 1577

Polska, grosz, 1577

Cena wylicytowana: 840 zł
Aukcja zakończyła się 19-05-2016 21:25:35
125630
Opis: Polska - Gdańsk w oblężeniu 1577, grosz, 1577, Gdańsk, odmiana bez “kawki”, na awersie głowa Chrystusa przerywa wewnętrzną obwódkę
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: CNG 104, Kop. 7388 (R3), Tyszkiewicz 2.50 mk

Cena końcowa: 840 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 418

1)  840 zł
2)  820 zł
3)  520 zł
4)  490 zł
5)  480 zł