Polska, grosz praski

Polska, grosz praski

Polska, grosz praski

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 19-05-2016 21:16:23
124201
Opis: Polska - Wacław II Czeski 1300-1305, grosz praski, Aw: Korona i napis w podwójnym otoku; Rw: Lew kroczący w lewo i napis w otoku
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.67 g, patyna
Literatura: Castelin 5, Kop. 10013

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1101

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  500 zł
4)  500 zł
5)  390 zł
6)  270 zł
7)  250 zł
8)  210 zł
9)  200 zł
10)  185 zł
11)  180 zł