Heftalici (Biali Hunowie), drachma (Jitals), 850-970

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 19-05-2016 20:53:23
124763
Opis: Heftalici (Biali Hunowie) - Królestwo Zabulu 719-920, drachma (Jitals), 850-970, Aw: Jeździec w prawo; Rw: Byk w lewo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.29 g, patyna
Literatura: Mitchiner ACW 1576-1588

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 489

1)  60 zł
2)  60 zł
3)  44 zł
4)  40 zł
5)  32 zł
6)  30 zł