Grecja i posthellenistyczne, brąz w kształcie delfina, V w pne

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 19-05-2016 20:35:22
124795
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Olbia, brąz w kształcie delfina, V w pne, na wewnętrznej stronie napis ΑΡΙΧΟ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 43 mm, patyna
Literatura: Anokhin 179, SNG BM Black Sea 374-376

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 425

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  270 zł
4)  155 zł
5)  145 zł
6)  140 zł
7)  80 zł
8)  70 zł
9)  60 zł