Niemcy, 1/8 talara, 1663

Niemcy, 1/8 talara, 1663

Niemcy, 1/8 talara, 1663

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2016 22:49:09
125433
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Fryderyk Wilhelm 1640-1688, 1/8 talara, 1663, z okazji hołdu pruskiego w Królewcu 18 października 1663
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 3.39 g, złota patyna, uszkodzenia w tle, lekko gięte
Literatura: Slg. Marienburg 1627, Slg. Henckel 3352

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 352

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  220 zł
4)  210 zł
5)  105 zł
6)  65 zł