Polska, 2 kopiejki, 1859 BM

Polska, 2 kopiejki, 1859 BM

Polska, 2 kopiejki, 1859 BM

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2016 22:41:52
125425
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Aleksander II 1855-1881, 2 kopiejki, 1859 BM, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 467, Brekke 133, Plage 489

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 2155

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  680 zł
4)  520 zł
5)  450 zł
6)  170 zł
7)  110 zł
8)  100 zł
9)  95 zł
10)  85 zł
11)  75 zł
12)  65 zł