Austria, talar, 1703/1704

Austria, talar, 1703/1704

Austria, talar, 1703/1704

Cena wylicytowana: 1 500 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2016 22:47:14
125456
Opis: Austria - Leopold I 1657-1705, talar, 1703/1704, Hall, przebitka ostatniej cyfry daty z 3 na 4
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, moneta w pudełku firmy NGC z oceną AU 58, patyna, bardzo ładny egzemplarz
Literatura: Dav. 1003, Her. 652, Voglh. 221/VII, M.-T. 760

Cena końcowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 344

1)  1 500 zł