Polska, 3 grosze polskie, 1828 FH

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2016 22:40:20
125429
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 3 grosze polskie, 1828 FH, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1032, Iger KK.28.1.a (R), Plage 169

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 775

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  135 zł
4)  120 zł
5)  95 zł
6)  90 zł
7)  40 zł
8)  38 zł
9)  36 zł