Polska, ort, 1615

Polska, ort, 1615

Polska, ort, 1615

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2016 22:29:36
124695
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1615, Gdańsk, mała głowa z szeroką kryzą, łapa niedźwiedzia w tarczy, na awersie dwukropek i mała rozetka kończy napis
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin GD15b-6 (R)

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 267

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  400 zł
4)  350 zł
5)  300 zł
6)  270 zł
7)  210 zł