Zakończenie: 07-04-2016 20:30 ÷ 21:35
Francja, Maria Antonina - medal z okazji śmierci (scięcia gilotyną) 16.10.1793, aut..
124022
Maria Antonina - medal z okazji śmierci (scięcia gilotyną... | III+ |
— start 180 zł 628 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Czechy, medal autorstwa W. Seidana z 1859 r. wybity w Wiedniu w zakładzie A. Pittn..
117795
medal autorstwa W. Seidana z 1859 r. wybity w Wiedniu w z... | II+ |
— start 180 zł 263 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Czechy, medal z Samsonem z 1537 r, w/g modelu Conrada Welcz z Joachimsthal, Aw: Sa..
124030
medal z Samsonem z 1537 r, w/g modelu Conrada Welcz z Joa... | III |
330 zł szac. 400 zł 408 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Śląsk, Medal niesygnowany XVII w. Aw: Nadzieja siedząca z krzyżem i palmą, w polu..
124029
Medal niesygnowany XVII w. Aw: Nadzieja siedząca z krzyże... | III |
300 zł szac. 400 zł 400 wyświetleń |
4 | zakończona |