Niderlandy, talar lewkowy (Leeuwendaalder), 1641

Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja, medale

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2016 21:30:34
122491
Opis: Niderlandy - Geldria, talar lewkowy (Leeuwendaalder), 1641, bez znaku menniczego
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 25.93 g, miejscowa ciemna patyna
Literatura: Delmonte 825, Dav. 4849, Verk. 11.1, Purmer Ge56

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 157

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  195 zł
4)  175 zł
5)  160 zł
6)  150 zł
7)  125 zł