Polska, 2 złote, 1936

Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja, medale
Polska, 2 złote, 1936

Polska, 2 złote, 1936

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2016 21:12:10
124107
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 2 złote, 1936, Warszawa, Żaglowiec
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, ładnie zachowany
Literatura: Parchimowicz 112

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 124

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  24 zł