Niemcy, denar krzyżowy typu II, X/XI w.

Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja, medale

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2016 20:46:52
122244
Opis: Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy typu II, X/XI w., Kapliczka z kółkiem wewnątrz / Krzyż kawalerski
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 17 mm, 0.89 g, gięty
Literatura: CNP typ II (431-461)

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 132

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł
4)  38 zł
5)  36 zł