Niemcy, denar krzyżowy typu II, X/XI w.

Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja, medale

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2016 20:45:20
122220
Opis: Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy typu II, X/XI w., Kapliczka z x wewnątrz / Krzyż kawalerski
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 17 mm, 1.26 g, gięty
Literatura: CNP typ II (402-427)

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 166

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  70 zł
6)  55 zł
7)  50 zł