Polska, talar (Albertustaler), 1702

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie i zastępcze, akcje i obligacje, monety polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 10 500 zł
Aukcja zakończyła się 17-03-2016 22:09:17
123587
Opis: Polska - August II Mocny 1697-1733 - monety polsko-saskie, talar (Albertustaler), 1702, Lipsk, Aw: Krzyż Orderu Dannebroga na tle monogramu króla i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło; Kahnt 325, Dav. 1613, Merseburger 1433, Schnee 1000, Tyszkiewicz 5 mk; srebro 26.95 g; drobne uszkodzenia na obrzeżu, ale rzadka i efektowna moneta.
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 26.95 g; drobne uszkodzenia na obrzeżu, ale rzadka i efektowna moneta.
Literatura: Kahnt 325, Dav. 1613, Merseburger 1433, Schnee 1000, Tyszkiewicz 5 mk

Cena końcowa: 10 500 zł
Cena wywoławcza: 6 000 zł
Cena szacunkowa: 10 000 zł
Ilość odsłon: 451

1)  10 500 zł
2)  10 000 zł
3)  8 400 zł
4)  6 400 zł